Új hozzászólás Aktív témák

  • frovery

    senior tag

    válasz #94529552 #14442 üzenetére

    Gondolom te még a tartót is beleszámolod az antenna méretbe! Egy antennának a belső perem nélküli felülete az effektív nyereséges felülete. A másik, hogy az antennának a szélességét számold, ne a magasságát. A mai antennák oválisak felfelé. De, ahogy látom már le is írták neked, ahasznos nyeresége 73-75× 80-803centi körül van. No, ebben akkor én mondtam meg a frankót és nem te. Még mindíg nem érted te sem, hogy naponta 2-3 tányért és tv-t is látok a munkámból adódóan, és ez nem a megmondó ember szerepe, hanem az objektívé. No, ebben is kiegyeztünk?
    Igen, azt is tudom, hogy ez a Digis topik! Tudod, azt is felrszereltem ma már 1-et és valahogy a te adataid, tapsztalataid nem állják a valóságot. Egy 3 éves Toshiba 94centis full hd-s, 3d-s tv-re kötöttem be kaon hd-val. UPC még működött nála e hó végéig. A saját ferguson ariva készülékében volt a saját direkt kártyája és ki is egyeztünk abban, hogy 70-30% arányban jobb a upc. Viszont neki is a digisport ami miatt kellett a digi. Sok embernél ez még húzó dolog, de naponta látom a bekötések számából, hogy már egyre kevesebb embernél ez a szempont. Ha kell, adok pár címet, ahol az én véleményemet osszák. Tán írtam már, csak 17 éve látok tv-ket, műholdas szolgáltatókat, te meg csak az 1 tv-det és 1 szolgáltatódat látod, az meg nem vélemény, cak szubjektív. :P ;]

Új hozzászólás Aktív témák