Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Fuvaros #13141 üzenetére

    Miért? Én is UPC-s vagyok, de figyelemmel követem a digi dolgainak alakulását, sosem tudni, mikor érdemes mellette dönteni, viszont megvan az a tulajdonságom, hogy leginkább a tényekre támaszkodva alakítom ki a véleményemet, ha meg más okosabb, és meggyőz, leírom, hogy igaza van, nem szégyen az ilyesmi. .

    Sőt, ha egy egy processzort, ssd, autót, cipőt akarok venni, számomra teljesen természetes, hogy a mellett vagy ellelni döntésben szerepet játszik a hozzá hasonló képességűek számbavétele, miért is kellene vakon dönteni? Aki most upc-s, az miért ne lehetne holnap digis? És fordítva?

    Ha egy nő van a faluban, nyilván azt választom, de ha három, csak megnézem mindhármat, nem? Te nem így csinálod? :U

    Azt már nem is mondom, hogy nyilván magad is tudod, a sport1HD, az RTL HD a upc-től jön, az összefonódás már csak az azonos műholdpozíció miatt is ésszerű, és szeretem ez egyre erősebb lesz a jövőben is.

    Mondhatni féltestvéreidet akarod kitagadni a családból... ;) ;)

    [ Szerkesztve ]

    UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Új hozzászólás Aktív témák