Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Mate #11760 üzenetére

    Az viszont már sok lenne, még a Zuhanyhíradót szoktam nézni, de azt letölthetem mindig a netről és utólag szoktam megnézni :) Egyébként már tavaly is úgy volt, hogy a Sport 1-es csatornája csak egyik nap adott BL meccset, míg a Digi kedden és szerdán is adta, ráadásul a Digi2 -n is ugyanúgy mindkét napon élő mérkőzések voltak, és úgy látom ez idén is így lesz.

    Tehát a DIGI csomag 2 év hűségidő esetén az első 6 hónapban 1990 Ft/hó lenne, majd a megmaradt másfél évben 2.700 Ft havonta.
    Ha pedig HD -t is akarok, akkor ez két éven keresztül +300Ft /hónap lenne, ha jól értem az itt leírtakat :)

    Ez szerint pedig az szűrhető ki, hogy a szerelést nem köteles egy DIGI alvállalkozójának végezni. "Amennyiben a szerelést a DIGI Távközlési és Szolgáltató Kft. munkavállalója végzi, a szerelési díjat utólag.......kell megfizetni"

    Legalábbis engem ez arra mer következtetni.

    És ha nem élek ezzel a lehetőséggel (mert ugye jelen esetben nem is szeretnék), akkor csak egy beltérit kapok kézhez, a többit pedig (coax, parabola, egyéb alkatrészek stb..) nekem kell beszerezni, ha jól értem? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák