2014. augusztus 1., péntek

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-02-10 12:03:02

IT café

A Crysis 2 egy belső nézetű lövöldözős játék(FPS), a díjnyertes [Crytek] fejlesztőcsapatától.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#451) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Itt egy rövidke cikk a Krőzus 2 ihlető forrásairól magyarul. Nem warez és spoilermentes. Az utolsó bekezdéssel egyetértek, dehát uraim, ez már a Crysisban is így volt. :) A HL2 párhuzam is evidens, de én inkább pár 2-3 éves játékot hoznék fel. Majd ha megjelenik, el is mondom, melyek ezek. Addig úgyis kitörölnék. :D

Telekom ügyekben keressetek bátran! T-Pontban akár megbeszélt időpontban!

(#452) orichalcos válasza Silenzio (#451) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

HL2 mit ihlet? Érdekes...

[ Szerkesztve ]

Vérnyomásmérő, vércukormérő( Pl: Accu Check Active) bolti ár majdnem feléért, garanciával eladó.

(#453) fpeter07 válasza Silenzio (#451) üzenetére

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szerintem a Cryteket a Crysis 2 elkészítésében a Crysis inspirálta. :D Legalábbis az biztosan.

(#454) Pyzoo

Pyzoo
(fanatikus tag)

Ebből vajon lesz valami? Remélem valami multis dolog csak emberekkel. warface

[ Szerkesztve ]

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#455) Silenzio válasza fpeter07 (#453) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pedig arra hasonlít a legkevésbé. :W

Szerintem szégyellték a sok negatívumot. Majdnem minden gémer utálta az alienek elleni harcot. Lássatok csodát: kiszanálták őket az egészből. Ha megnézitek a videókat, csak hasonlítanak, de egy régi lény sem tűnik fel. A Crysis grafikája low-on hányinger volt, maxon meg ma sem könnyű neki megfelelni. Mostantól ez is... pont nem ilyen.

Amit egy interjúban az egyik fejlesztő elmondott, hogy a játékosokat elemezve tervezték újra a ruhát, hogy a képességek kombinálhatók legyenek, az logikus és üdvözlendő fejlesztés. A többi változást szerintem csak a bizonytalanság szülte és az előző termék relatív sikertelensége miatti szégyen.

Egy kérdés. Miért van az, hogy csak a béta kiszivárgása után adnak ki olyan trailert, amiből kiderül, ki a főhős? Mikor akarták közölni a leendő vásárlókkal? "Majd a játékból kiderül" alapon? Erőteljes bizonytalanságot érzek ebben az ügyben.

(#456) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Itt egy interjú Cevat Yerlivel a játékról. Van benne egy-két kamu szöveg, meg jónéhány helyesírási hiba. Azért érdekes. Főként ez:

"Bár néhány kép PC-n készült, ám azok is konzol-szintű grafikára voltak állítva. A PC-s beállításokat egyelőre még nem közöljük, eddig még egyetlen képet vagy videót sem láthattatok a PC-s verzió igazi látványáról."

Miért nem?

(#457) BalaNce87 válasza Silenzio (#456) üzenetére

BalaNce87
(PH! addikt)

Mert nincs kész és rájöttek hogy könnyebb ha marad a konzol átirat már idő sincs befejezni:D, lehet túl sok meló lett volna valójában elkészíteni pc-re a játékot.:) meg áhh úgyse veszik meg pc-re annyian hozzállás van jelen. Kíváncsi leszek, de az az érzésem hogy picsányi különbség lesz a két platform között grafikailag, végülis lehet nem bír már mindent a konzol, de az első részt is megtudnák csinálni rá ha nagyon akarnák, butítani könnyebb, mint fejleszteni, ez tökéletesen igaz a crysis 2-re, trendibbé/populárisabbá faragták és ahogy olvasom grafikában se lesz ott annyira mint az 1, ami mondjuk nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#458) Silenzio válasza BalaNce87 (#457) üzenetére

Silenzio
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én is erre gondolok. De tekintve, hogy már a Wall trailer is a játék motorjával készült, szerintem elég az. :)

(#459) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

PC demó: Március 1.
[link]

Ideje volt.

AMúgy a multiplayer módokról volt már szó? Ha igen, akkor valaki leírná hogy milyen játékmódok lesznek?

Vérnyomásmérő, vércukormérő( Pl: Accu Check Active) bolti ár majdnem feléért, garanciával eladó.

(#460) kexksz válasza orichalcos (#459) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

Na végre. Majd itt eldől, hogy előrendelem-e. ;]

(#461) biggamer

biggamer
(PH! kedvence)

Crysis 2 - PC multiplayer demó március elsején : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#462) Laraxior válasza biggamer (#461) üzenetére

Laraxior
(PH! félisten)
LOGOUT blog

:C ;]

erősen gondolkodom a Nano-Edition-on....
úgyis táskát akartam venni :DDD
vagy ez...vagy egy másik 580 :DDD

♥ LG 42LB650V Smart 3D LED 2014 ♥

(#463) orichalcos válasza Laraxior (#462) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Több mint 30k egy csomagért? Inkább akkor már a vga. :D

(#464) Tirexi válasza Laraxior (#462) üzenetére

Tirexi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sztem is VGA. Egy 580 kevés a Crysis 2-nek. :)

(#465) Petyyyyy válasza Tirexi (#464) üzenetére

Petyyyyy
(őstag)
LOGOUT blog

Azért az elég csúnya mutatvány lenne, ha egy 580 kevés lenne hozzá... :DDD

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón --- Kérsz agyat? --- Mivel foglalkozol? -Zombikat írtok. -De zombik nem is léteznek. -Láttál már zombit? -Nem. -Szívesen, k*csög!

(#466) mert_csokis válasza orichalcos (#459) üzenetére

mert_csokis
(fanatikus tag)

De ez csak a multi, a single player demóval mi lesz?

Arra is kíváncsi vagyok, hogy a végleges változatban hangolható lesz-e a grafika?
Mert ha csak az előre beállított 3 profil marad, akkor lőttek az egésznek.

(#467) orichalcos válasza mert_csokis (#466) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Single demórol nem is volt szó, és nem is lesz szerintem. Egy hétig fog tartani a demó, utána egy hét szünet és nemsoká jön is a játék. Maximum megjelenés után, de nem valószínű.

(#468) Pala válasza mert_csokis (#466) üzenetére

Pala
(PH! kedvence)

Már most is hangolható konzolból, méghozzá elég részletesen! :K Persze tényleg jobb volna, ha a menüben is elhelyeznének néhány kapcsolót.

[ Szerkesztve ]

(#469) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Új hír:

A demó március 13. éjfélig fog tartani.
[link]

(#470) Laraxior válasza Tirexi (#464) üzenetére

Laraxior
(PH! félisten)
LOGOUT blog

:K én is amellett fogok dönteni :K jövő hónapban :D

♥ LG 42LB650V Smart 3D LED 2014 ♥

(#471) }{3@Đ$}{0ot

}{3@Đ$}{0ot
(őstag)

Azt a nagy lépegető alien-t 5 db C4 és 3-4 Gauss lövés!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® FΩЯ €\/3|2 Fav. Gymhkana Pilot: KЭИ ßŁ●Ͻᴷ D|RT 3 Steam: monsteren3rgy/gr3ddy17 DiRT 3: HunDrifter

(#472) }{3@Đ$}{0ot

}{3@Đ$}{0ot
(őstag)

Kijátszva! xD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® FΩЯ €\/3|2 Fav. Gymhkana Pilot: KЭИ ßŁ●Ͻᴷ D|RT 3 Steam: monsteren3rgy/gr3ddy17 DiRT 3: HunDrifter

(#473) Petyyyyy válasza }{3@Đ$}{0ot (#472) üzenetére

Petyyyyy
(őstag)
LOGOUT blog

Azt hogy csináltad? :Y Még kinnt sincs a végleges verzió :))

Szemed az úton, pedál a padlón --- Kérsz agyat? --- Mivel foglalkozol? -Zombikat írtok. -De zombik nem is léteznek. -Láttál már zombit? -Nem. -Szívesen, k*csög!

(#474) orichalcos válasza Petyyyyy (#473) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

[link]

(#475) fpeter07 válasza Laraxior (#462) üzenetére

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Camelbackként jó szolgálatot tenne még akár biciklizésnél is. :D

(#476) F34R válasza Laraxior (#470) üzenetére

F34R
(PH! kedvence)

Aki hardcore gamer az megteheti :DDD

(#472) }{3@Đ$}{0ot

p2p stolen és még dx11 sincs benne :P

(#477) orichalcos válasza F34R (#476) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azért kíváncsi vagyok Magyarországon hány ember fogja megvenni a több mint 30k nano csomagot. Veszett jól néz ki a táska, de annyit azért nem ér az egész. :)

(#478) szepsy

szepsy
(senior tag)

Hol lehet legolcsóbban megrendelni?

(#479) }{3@Đ$}{0ot válasza F34R (#476) üzenetére

}{3@Đ$}{0ot
(őstag)

az lényegtelen,de így is meghalt a gépem DX9 alatt!!! :F

(#480) Piloss válasza szepsy (#478) üzenetére

Piloss
(senior tag)

Ahogy néztem az Ipon-ban a legolcsóbb.

"Minden, amit látsz, mihamar elpusztul, és a pusztulást szemlélők maguk is egykettőre elpusztulnak. Aki késő öregségében hal meg, ugyanarra jut, amire az idő előtt elhunyt."- Marcus Aurelius |||| Hirdetéseim: http://goo.gl/Xt5ZkI

(#481) bul07

bul07
(PH! addikt)

Nagyon hasonlít a múlti része a cod sorozatra
Van Killstreaks, első egy radar, második egy energiasugár, a harmadik meg egy helikopter , a fegyverekre is ugyan úgy lehet szerelni kiegészítőt, hangtompítótól kezdve hologramig több dolgot
És még Perks is jelen van, 3csoprtra(Amor,Stealth,Power) van bontva ,látszik az ellenséges játékos lábnyoma, gyorsabb töltés, magasabb ugrás, meg sok más

szerintem jobban hasonlít a Crysis 2-ő a Call of Duty sorozathoz mint a Medal of Honor

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy S2 / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510

(#482) Romvr válasza bul07 (#481) üzenetére

Romvr
(senior tag)
LOGOUT blog

Call of Crysis lett belőle tényleg. Bár én az Single Player rész miatt veszem majd. Csak előbb VGA-t kell szereznem :D

128-10-93-85-10-128-98-112-6-6-25-126-39-1-68-78

(#483) fpeter07 válasza bul07 (#481) üzenetére

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

"harmadik meg egy helikopter" - Kedvencem volt cod4-ben az újabb részben meg már irányítani is lehet. :( Legalább ne tudott volna falon át lelőni...
Az újítások érthetők, hiszen látják mennyire sikeres a cod széria. Csak nehogy a rossz tulajdonságokat is átvegyék.

(#484) wednesday válasza bul07 (#481) üzenetére

wednesday
(őstag)

Nem kéne ennyire másolni a COD-ot. :(
Gondolom nem csak a multit másolták le, hanem a single játék hosszát is.

(#485) bul07 válasza fpeter07 (#483) üzenetére

bul07
(PH! addikt)

vagyis nem pontos a helikopter mert az idegenek a helikoptere az a két propelleres

amúgy jó a multija a pályák is változatosak csak ha már másolták a cod sorozatot akkor a játékmódoknál a HQ is berakhatták volna mert zászlólopás az van , de egy az tetszik két tárgyat kell megvédeni vagy ellopni
összességébe jó a multija este nem fogok vele játszani újra

( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy S2 / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510

(#486) orichalcos

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Másolták, nem másolták, engem nem izgat. Alig várom hogy játszhassak már vele. :)

(#487) fpeter07

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mi kerül a Nano Editionon ennyibe? Tíz a játék, tíz a táska és tíz a szobor? :U

(#488) kexksz válasza bul07 (#485) üzenetére

kexksz
(PH! addikt)

Van benne HQ, Crash Site néven. :)

Nano edition: Játék 10, Táska 10, Szobor + egyéb csecsebecsék (doboz, artworkok, stb) 10.

[ Szerkesztve ]

(#489) orichalcos válasza fpeter07 (#487) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A CE kiadások mindig ilyen drágák sajnos. :(

(#490) szepsy

szepsy
(senior tag)

Mennyivel lessz más az eredeti, mint a kiszivárgott.....?
Mert az megy nekem rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#491) orichalcos válasza szepsy (#490) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Kevesebb bug, elvileg DX11 támogatás, hibajavítások. Legalábbis ezekre számítunk. Remélhetőleg még mást is változtatnak rajta.

(#492) fpeter07

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A nano ruhát képesek lennénk a való életben megcsinálni? Gyakorlatilag egy élő membrán, amit nem lenne egyszerű kivitelezni. Leginkább a sejtregenerálást lenne érdekes. Honnan veszi hozzá az energiát? :)

(#493) orichalcos válasza fpeter07 (#492) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Esetleg majd ha feltalálják a nanorobotokat akkor talán valami hasonlót össze lehetne hozni. Energia? Jó kérdés Nano szintű energiaforrás kellene hozzá. Mégse lehet egy kis reaktort a háton cipelni. :D

(#494) EneMy84

EneMy84
(tag)

Mér nagyon várom a crysis 2-t :DD :C

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#495) Dj Dekko!

Dj Dekko!
(őstag)

Sziasztok, ide lehet írni a kipróbált félig kész bétával kapcsolatban?!
Avagy segítséget kérni?! :U

(#496) F34R

F34R
(PH! kedvence)

Jó lesz az de erőmű kell a futtatásához :Y , néztem videókat yt-n és i7 990X@4,2Ghz és GTX 580 SLI-n és volt mikor minimum fps- 39 volt de a max is 60

(#495) Dj Dekko!

Szerintem inkább nem , ez nem az a topic , a másikat is lockolták warez miatt .

[ Szerkesztve ]

(#497) Sonja válasza Dj Dekko! (#495) üzenetére

Sonja
(PH! kedvence)

Nem! Ez már többször is hangoztatva volt a moderatúra részéről. :K

HTC Desire 500 (Android 4.1.2, HTC Sense 5.0), Apple iPad Mini (iOS 7.1.2), Kindle Touch (FW 5.3.7), Nook Simple Touch (FW 1.2.1), Lenovo G500

(#498) Dj Dekko! válasza F34R (#496) üzenetére

Dj Dekko!
(őstag)

Ez szerintem kicsit elvan túlozva... vagy 2560 felbontást néztél?!

(#499) orichalcos válasza F34R (#496) üzenetére

orichalcos
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Több mindentől függ hogy milyen gép kell a futtatáshoz. DX10 vagy DX11 amit használni akarsz, monitor felbontása, részletesség beálíltása... Nem kell mindig a legnagyobb felbontásra és részletességre utazni...

(#500) F34R válasza orichalcos (#499) üzenetére

F34R
(PH! kedvence)

nem az én gépemen néztem teljes részletesség fullHD :) de azért az a cirka 60 fps durva

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Crysis 2
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.