2014. szeptember 18., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 2 (téma lezárva)

(#251) bundilolo válasza Xaels (#246) üzenetére

bundilolo
(kvázi-tag)
LOGOUT blog

Az én meglátásom alapján igencsak fogyatkozik ez a bázis. :(

(#252) mackosajt

mackosajt
(őstag)

Valakik linkelgettek itt jó köröket.
azt hittem, valaki csíterezni fog, de szerencsére csak TS-en kaptam az ívet Sith nagyúrtól!

Hihetetlen, mennyire más a "fílingje" a TDM-nek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#253) Stunts666 válasza mackosajt (#252) üzenetére

Stunts666
(senior tag)

Próbáld ki, hogy nem shotgun-al mész... Úgy még másabb lesz...

HTC One 32Gb Silver — ..::Main Battlelog - WinGab::.. ..::Second Battlelog - W1nG4b::.. ..::World of Tanks: WinGab::..

(#254) - = Zk = - válasza Stunts666 (#253) üzenetére

- = Zk = -
(PH! félisten)
LOGOUT blog

..majd próbálja ki egy bármilyen másik fegyverrel, és meglepő, de úgy is más lesz :C

(#255) janihunk

janihunk
(senior tag)

Close Quarters, Armored Kill, End Game Előjegyzés.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#256) tkesy válasza G^zC^mp€r (#250) üzenetére

tkesy
(őstag)
LOGOUT blog

Attól, hogy Te úgy érzed, hogy jól sikerült, attól nekem még mindig ugyanaz maradt a véleményem az utolsó patch-ről, miszerint egy rakás ****.
De mivel egyszer leírtam a véleményem, így nem ismétlem magam minden 100. hozzászólásban... és gyanítom a fórumozók nagy része is így van ezzel... :U
tehát 245.hsz.-ban feltett kérdésre a válasz: valószínűleg már nem sokáig...

[ Szerkesztve ]

>> McLaren 1966-2012 Drivers’ Titles:12; Constructors’ Titles: 8; Victories: 182 << >>>> “Life is measured in achievement, not in years alone.” - Bruce McLaren <<<< >>>> So Say We All --- The Truth Is Out There - I Want To Believe --- Indeed <<<<

(#257) janihunk

janihunk
(senior tag)

Amúgy az az End Game ugye nem azt jelenti hogy az lesz az útólsó dlc? Vagy egyáltalán miért ez a neve?

(#258) haly

haly
(őstag)
LOGOUT blog

No, hogy így tereljem a szót a patch-ről, feldobok egy kérdést, amire nagyon kíváncsi vagyok már régóta. Szóval origin-be lehet betenni külső játékot? Úgy értem, amit nem originen keresztül vásároltam... mert nekem sikerült, csak azt nem tudom, hogy hogyan... lehet, hogy ez csak egy bug, mert még a Bf3 béta idején volt ez. Bad Company 2-őt nem originen keresztül vásároltam, mégis le tudom tölteni ezen keresztül. Aki tud rá értelmes választ adni, az kap egy cukrot :P :DDD :DDD

janihunk: Valószínű pedig, hogy az lesz az utolsó :(

[ Szerkesztve ]

BF4/BF3/BFBC2/Origin: HalyHUN

(#259) pohár válasza janihunk (#257) üzenetére

pohár
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

de, az utolsó lesz :K

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel || eladó: alig hordott 47-es Puma Ukai cipő fekete színben

(#260) janihunk válasza pohár (#259) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Su komolyan? Végül is ha úgy számolom akkor elég sok pálya lesz már így a 3 dlc vel. Meg új jármű. Úgy hogy tényleg el tudom képzelni hogy ez lesz az útólsó.

(#261) haly válasza janihunk (#260) üzenetére

haly
(őstag)
LOGOUT blog

Bc2-ben is az volt már a végén a sz@r, hogy túl kevés pálya volt. DLC nélkül, BF3-ban is kevés a pálya... bár a felére, csak azért nem járok, mert kevés fps van rajta :U

[ Szerkesztve ]

(#262) janihunk válasza haly (#261) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Hát nem tudom nekem még a B2K nincs meg alap BF3 van és nem érzem kevésnek. Sőt általában 3 pályán játszom csak. Egy megszokott szerón. Ha nincs rajta senki akkor megyek csak máshová.

(#263) csapee válasza Stunts666 (#253) üzenetére

csapee
(senior tag)

Öööö az sógun szeró volt, ott alap szamurájnak lenni.

Csapee

(#264) sith7 válasza mackosajt (#252) üzenetére

sith7
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Durva kör volt, az tuti ... utána mi még toltunk 2 - t, azért ezt a teljesítményt nem tudtuk hozni, de azért jó volt.

(#265) ( V ) válasza G^zC^mp€r (#236) üzenetére

( V )
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

háhá :DDD

✪ ɢᴏᴏɢʟᴇ ɴᴇxᴜs 5 - SʟɪᴍKᴀᴛ 4.4.4 + EʟᴇᴍᴇɴᴛᴀʟX ✪

(#266) hajsza válasza bundilolo (#251) üzenetére

hajsza
(fanatikus tag)

Az XFire készít statisztikát az egyes játékokkal játszott órák számáról - természetesen csak azokat tudják számításba venni, akik XFire felhasználók, de azért ez is már elég nagy létszám, hogy reprezentatív minta legyen. A BF3 statisztikái itt vannak. 11.212 játékos adatai alapján készült, látható, hogy a hétvégéken mindig sokkal több órát fektetnek bele a játékosok - ez logikus is. A játék a 6. jelenleg a rangsorban, vagyis a lejátszott órák száma alapján a 6. letöbbet ezzel játszottak.

De egyébként a COD4:MW-hez képest még mindig nagy lemaradásban van (az FPS-ek között 39,2% a COD és 8,5% a BF3 részesedése). Erről a statisztikát itt lehet megnézni. Ha a sárga rank oszlop feliratra kattintotok, akkor a rang szerint fogja sorbarendezni.

[ Szerkesztve ]

(#267) janihunk válasza hajsza (#266) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Azért a MW már nem egy mai játék. Jó hogy sok ember megvette már.

(#268) kovsol

kovsol
(PH! félisten)

Az mitől lehet, hogy a játékban hangok vannak betöltéskor, de a képernyő meg tiszta fekete ? GPU és a CPU használat felugrik mintha rendesen menne a game.
Lehet attól, hogy korábban egy rendes dobozos játékkal használt origin accountról volt telepítve a game és most egy orosz kulcs+b2k al próbálok játszani azonos telepítésen ? Indításkor megkérdezte milyen nyelvet akarok és rányomtam, hogy angol.

[ Szerkesztve ]

(#269) hajsza válasza janihunk (#267) üzenetére

hajsza
(fanatikus tag)

Ebben igazad van, de régebbi játékok esetén gyakran előfordul az is, hogy az újabb verzió elszippantja a felhasználókat. Vagy éppenséggel megunják és teljesen mással játszanak később.

Egyébként nézegettem még egy kicsit azokat a statisztikákat. Ami meglepett, hogy már nem a WoW az első - "csak" a harmadik, - hanem a Leauge of Legends. Ami még fura volt, az az, hogy ha a CounterStrike a tactical shooter kategóriába került, akkor a BF3 vajon miért nem.

(#270) hajsza válasza kovsol (#268) üzenetére

hajsza
(fanatikus tag)

Igen, az orosz verzió miatt van. Az 1. hozzászólásban le van írva, hogy mit kell tenni. Egy kb. 2 MB-os file-t kell letöltened.

(#271) kovsol válasza hajsza (#270) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

tényleg ez volt a baja, de nem értem igazából miért kellett ezt leszednem, mert korábban játszottam vele és most csak annyi változott, hogy másik accountról akartam indítani, registribe is US volt írva, meg ez a file is már ott volt a helyén amit most leszedtem :F na mind1 most megy az a lényeg köszi :)

(#272) 3psilon

3psilon
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Hali!

A BF sorozat végigkísérte (kísértette ;] ) a játékos időimet, és most, hogy kicsit fejlesztettem a gépemen, "sajnos" egyre inkább úgy tűnik, vennék egy BF3-at (viszlát, szabadidő)!

Nézem a BF3 árakat, hát elég húzós újonnan 10 rugóért. Csesszék meg. :D

De hát a dobozos játék az jó dolog. A használt dobozos verzióknál az "online pass elhasználva" az azt jelenti, hogy már nem lehet vele multizni? :F

A másik meg, hogy itt a Hardveraprón is marha olcsón kínálnak "Origin kulcsokat". Nekem gyanús, hogy tudják az €50-es ár közel feléért árusítani? Feltört accountok?

Jó lenne tájékozódni, kösz a segítséget. :)

(#273) Doki-HUN1978 válasza 3psilon (#272) üzenetére

Doki-HUN1978
(senior tag)

Ha beregisztrálod a játékot egy Origin azonosítóhoz, akkor azon már nem lehet módosítani.
Magyarán ha veszel egy használt játékot, kell kapj egy nevet+hozzá tartozó jelszót.

De ha veszel egy origin felhasználónevet+ jelszót, az még nem garantálja a BF3 meglétét.
Az ilyesmiről érdemes előtte megbizonyosodni.

Az origin jelszavának módosítására elvileg van lehetőség.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#274) Mappa

Mappa
(PH! addikt)

ennyit a flying szerverekről :((( hiába figyelmeztet a chat ablak hogy KILL=KICK/BAN vígan gyilkolásznak kedvükre a sok egysejtű sutyvadékok....

EVO & STi power

(#275) 3psilon válasza Doki-HUN1978 (#273) üzenetére

3psilon
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

És mi van ezekkel az orosz CD kulcsokkal? Közben megtaláltam (link), valóban elképesztően olcsó, de vajon megbízható-e? Másrészt, hogyhogy ennyivel olcsóbb? Ez nekem inkább lopásgyanús...

(#276) M3oH válasza 3psilon (#275) üzenetére

M3oH
(őstag)

Itt hardverapron is arulnak kulcsot, keress ra. Ezek is tobbnyire oroszkulcsok, de teljesen megbizhatok.

(#277) Norb3rto válasza Mappa (#274) üzenetére

Norb3rto
(őstag)

Kijött a patch :W azóta megy a gyilok előtte működött az autokick :(((

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#278) Norb3rto válasza Mappa (#274) üzenetére

Norb3rto
(őstag)

dupla :B

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#279) Doki-HUN1978 válasza 3psilon (#275) üzenetére

Doki-HUN1978
(senior tag)

Nekem is olyan van-meg még egy csomó fórumtagnak- és tökéletesen működik.

Az angolosítással van némi meló, de az 1.hsz-ben van segítség.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#280) hajsza válasza 3psilon (#272) üzenetére

hajsza
(fanatikus tag)

Nem, ott többnyire orosz verziót lehet kapni. Oroszországban pedig azért árusítják ennyiért, mert így akarják az illegális programok arányát csökkenteni.

(#281) haly válasza Doki-HUN1978 (#273) üzenetére

haly
(őstag)
LOGOUT blog

Én tegnap láttam egy videót, amivel újra tudta aktiválni a kulcsot egy csávó. Szóval ha az eladónak megmondja a srác, hogy a progit futtassa le, akkor újra tudod aktiválni saját névre.
Sajna most nem találom a vidit... :U Ha meglesz, majd belinkelem :K

[ Szerkesztve ]

(#282) Neró

Neró
(őstag)

Csak én nem tudok belépni a Battlelogba? Ezt írja a Chrome:

A szervezet tanúsítványa érvénytelen
Megpróbálta elérni a(z) battlelog.battlefield.com webhelyet, de a szerver érvénytelen tanúsítványt mutatott be.
Nem folytathatja, mert a honlap üzemeltetője fokozott biztonságot kért erre a domainre.

(#283) Viper26: Chromemal?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#283) Viper26 válasza Neró (#282) üzenetére

Viper26
(PH! kedvence)

Nálam semmi gond vele.

Nexus 5 D821 16GB black - DTP v4.6 | Pebble

(#284) TTomax válasza Neró (#282) üzenetére

TTomax
(PH! nagyúr)

Chrome,szintén hibátlan!

Gaming on Asus PG278Q ROG Swift 27"

(#285) Neró válasza TTomax (#284) üzenetére

Neró
(őstag)

Böngésző fail, nem tudom mi van vele, de még a google.com-ra és a gmail-re se enged be.

| www.diablohungary.hu

(#286) boogie84 válasza Neró (#282) üzenetére

boogie84
(PH! addikt)

Német battlelog haverral most játszottam egy szerveren, és nem jelzi online-nak. Tuti h EA hiba.

[ Szerkesztve ]

Honda CBR 600F, Mazda Mx 5 Miata <3

(#287) Neró válasza boogie84 (#286) üzenetére

Neró
(őstag)

Kikapcsoltam a https ellenőrzést így már jó.

| www.diablohungary.hu

(#288) janihunk válasza hajsza (#269) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Mert a BF3 olyan király alakoknak van mint amilyenek mi vagyunk:D Az átlag ember nem tud játszani vele:D Remélem lejött hogy csak poén:)

(#289) boogie84 válasza janihunk (#288) üzenetére

boogie84
(PH! addikt)

Nem is biztos h olyan nagy hülyeség. Mármint az a része h nem mindenki látja át h mit is kell csinálni.

Honda CBR 600F, Mazda Mx 5 Miata <3

(#290) kovsol válasza hajsza (#269) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

xfire nem mérvadó, egy rakat játékhoz tökre fölös és nem is használják hozzá az emberek, pl wow hoz minek ?

(#291) Cseri0058

Cseri0058
(őstag)

Fúúúú de felhúztam magamat ezen a játékon....
Mintha az egész játék ellenem lenne. :W :(((

Lg Nexus 4

(#292) janihunk válasza kovsol (#290) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Beszélgetni olyan emberekkel akik nem WoW-oznak. Kár hogy a BF3 nem tudja használni az X-et. Így azt sem látom ki írt rám.

(#293) WongFeiHong

WongFeiHong
(senior tag)

Az utolsó patch óta tényleg nagyobb lett a gépigény vagy én hülyültem meg? Olyan akadások vannak minden pályán ami ezelött nem volt. :(

Magyar játékos fórumokat olvasva egy dologra jöttem rá, minél kisebb a videokártya, annál jobban fut az aktuális csúcsjáték

(#294) Viper26 válasza WongFeiHong (#293) üzenetére

Viper26
(PH! kedvence)

Nálam is ez van, akkora lag van néha, hogy csak nézek. :U

Nexus 5 D821 16GB black - DTP v4.6 | Pebble

(#295) nagybá válasza 3psilon (#272) üzenetére

nagybá
(fanatikus tag)

danih nevű felhasználót tudom ajánlani, megbízható és gyors :)
én is tőle vettem az origin kulcsot és amint utaltam a lóvét, mire hazaértem már mailben kaptam is a kulcsot és a hozzátartozó dolgokat

A fal nem lehet átlátszó.

(#296) G^zC^mp€r válasza WongFeiHong (#293) üzenetére

G^zC^mp€r
(PH! addikt)
LOGOUT blog

az érdekes... mi (ez kb 8 embert jelent), mind azt vettük észre, hogy folyékonyabb lett...

Független iPhone 4-et keresek (főleg fehéret)

(#297) mackosajt válasza Stunts666 (#253) üzenetére

mackosajt
(őstag)

Még régebben próbálgattam, csak akkor valahogy nem fogott meg annyira.
Mostanában ilyen kedvem is van, így már megfog. Szoktam pisztolyt is használni, pláne, hogy az m1014 nagy tárral is csak 7 lövetű, és van akibe nem elég egy. Tegnap volt olyan, hogy már azon filóztam, lassan fel kell kapjam valaki fegyverét, mert összesen 6 töltényem maradt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#298) WongFeiHong válasza G^zC^mp€r (#296) üzenetére

WongFeiHong
(senior tag)

Nem csak nekem van problémám ezek szerint:

link

Minden egyes patchel csak nő a játék gépigénye... :((

Magyar játékos fórumokat olvasva egy dologra jöttem rá, minél kisebb a videokártya, annál jobban fut az aktuális csúcsjáték

(#299) Mukorka válasza WongFeiHong (#298) üzenetére

Mukorka
(PH! addikt)

Nekem is smúszabb lett peccs óta de továbbra is fagyogat a game és pályabetöltéskor pár mp-re az egész gép szaggattni kezd :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#300) lacos001

lacos001
(fanatikus tag)

Hi

Hamarosan telepitem a gamet,de lenne 1 kérdésem....

Két asztali gépem van (laptopon úgysem futna :D) a "gyengébb" gépen szoktam játszogatni.....ami nem áll másból,mint 2 magos E8400,ati 5670 vga,2 giga memó....vinyó,táp,többi kütyü lényegtelen...
Ezen a múzeumi darabon futna a játék?Nem érdekes a kinézete.....
A másikon biztosan elszaladgálna,csak az melós kódolós vas,és nem pattintanék rá semmilyen szórakoztató elfoglaltságot.Ha muszáj,akkor meg kell tegyem :)

thx

(#301) Xaels sosem játszom semmivel sem 1024 felett....de megnézni megszoktam mit is viritanak a 24" monitoron a játékok :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.