Új hozzászólás Aktív témák

  • M62-501

    csendes tag

    Sziasztok. Vettem egy a mikro-usb-n (töltőcsatlakozóján) keresztül gyárilag "bekötött" tmc-antennát az elavult gps-emhez (NAVI NV-608). A vason Igo8.0 / van hogy 8.3 és néha Primo is fut...ami tudja a TMC-t. Két kérdésem van: 1.: a sys-ben kell-e valamit módosítani hozzá, hogy valóban tudja használni a készülék a programok TMC-funkcióját? 2.: Kérdés a következő...hogy tudom kipróbálni, hogy működik-e vele anélkül, hogy kocsiba pattannék és elhajtanék a legközelebbi útlezárásos/elterelős helyhez? (Külföldön vagyok, kocsi nincs s a közelben ilyen tmc szempontból jelölhető forgalmi góc sincs a közelemben.) Apropó...korábban kérdés volt az is, hogy a max. 4 gigás SD-kártyáig bővíthető Win CE képes lenne-e nagyobbat kezelni? Mindenki mondta: kizárt. Nos, örömmel közlöm, hogy próbaképpen beraktam egy 8 gigásat, minden akadás és gond nélkül vitte, mindent látott, minden működött a kariról. ;) Tervezem továbbpumpálni akár 64 gigásra is mert ugye öreg vas de vidit, zenét, képet lejátszó és bluetoothos és fm-transzmitteres is egyben a vas. ;) Ja, most lesz 5 éves a cucc. ;)

Új hozzászólás Aktív témák