Aktív témák

  • alfaman512

    tag

    Feketét szeretnék kérni smegyesi felhasználónak. ezt a házimozi erősítőt vettem tőle! Telefonon megegyeztünk, majd személyesen mentem érte autóval, a helyszínen derült ki hogy a távirányító nincs meg, majd viszakozni kezdtem, erre lett hozzá mégis, majd itthon derült ki hogy nem a gyári táv, majd felhívtam, hogy nem megy a hangerő gomb, erre mondta hogy erősen nyomjam, így kiderült hibás a távirányító. A másik dolog: Mérő mikrofon nélkül hirdette, erre kérdeztem hogy ez hogy pótolható, azt felelte hogy bármilyen mikrofonnal, majd később kiderült hogy ez sem igaz! utóbbi a bizalmamnak is köszönhető, mert laikus voltam, de ő ezt szépen ki is használta!!!! Ha az eladó feledékeny lenne, tanúm is van a történetre, mivel mindig viszek magammal valakit, fő az óvatosság alapon!
    Anyagi kár, egy nem akármilyen mikrofon ára, meg egy valóban hibátlan távirányító beszerzése se két forint!

    Ja a hirdetésben szereplő kép sem az erősítőről készült, ez is utólag derült ki!

    Várni azért vártam eddig, mert vitáztunk, és mindig hitegetett egyéb dolgokkal, de már meguntam, nem viszem át az ügyet a jövő évre, erősítőt meg vehetek másikat mivel én nem ezért vettem meg tőle, és vannak más gondok is vele, de ebbe nem megyek bele, ha azokat is kívánja felhozni azt már személyesen intézem az eladóval, mert írogatni nincs értelme vele!

    Köszönöm előre is! :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák